Генпрокуратура заарештувала рахунки і автопарк екс- «регіонала» Іванющенка
Генпрокуратура заарештувала рахунки і автопарк екс- «регіонала» Іванющенка

Генеральна прокуратура України спростувала інформацію щодо закриття провадження проти Юрія Іванющенка, відомого під прізвиськом Юра Єнакієвський. Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, пише УНІАН.

Куценко повідомив, що рішення Дніпровського райсуду, яке зобов’язувало закрити провадження проти соратника екс-президента Віктора Януковича, оскаржили, а отже справа досі відкрита.

«Запевняю вас, справа щодо Іванющенка не закрита. Дійсно, було рішення суду, яке зобов’язувало прокуратуру закрити цю справу, але ми цього не зробили. Ми його оскаржили у судовому порядку. Якщо увійти в Єдиний реєстр досудових розслідувань, то буде зазначено – справа щодо Іванющенка відкрита», – сказав Куценко.

Нагадаємо, 1 квітня з’явилась інформація, що Дніпровський суд Києва скасував розшук соратника Януковича Юрія Іванющенка — Юри Єнакієвського. Відповідне рішення ухвалив одіозний суддя Микола Чаус, відомий за процесом над Геннадієм Корбаном.

Раніше Генпрокуратура заарештувала рахунки і автопарк екс-«регіонала» Іванющенка. Також було накладено арешт на українські рахунки колишнього нардепа. Його підозрюють у незаконному збагаченні.

Нагадаємо, Чаус під час Революції Гідності позбавив водійських прав автомайданівця.

В лютому Вища рада юстиції вирішила не вносити подання щодо звільнення скандального судді Дніпровського районного суду до Верховної Ради. Водночас ВРЮ вирішила звернутися із заявою до правоохоронних органів щодо перевірки порушень при видачі копій судових рішень та подвійних рішень у Дніпровському райсуді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ