Юрій Бутусов, журналіст
Юрій Бутусов, журналіст

Нардеп Єгор Фірсов вийшов з фракції Блоку Порошенка на знак незгоди з рішенням фракції зберегти у своїх лавах корупціонера Ігоря Кононенка. Єгор навів іще одну причину — це корупційна діяльність Олександра Грановського.

Грановський — виконавець «брудної» роботи. Це «збирач», який не гребує нічим. Для створення конкретних схем він отримує повноваження на управління певними судами, підрозділами СБУ та Генпрокуратури. Кононенко та Грановський — це клієнти НАБ. І це ті люди, які після зміни влади будуть або в бігах, або в судах.

Логічно, якщо приклад Єгора наслідують також інші депутати, для яких напередодні другої річниці загибелі Небесної сотні слова про боротьбу з корупцією — не порожній звук.

Вихід Фірсова — небезпечний сигнал для БПП, після якого вже не буде ні колишньої репутації, ні колишнього поваги, якщо не змінити ситуацію. Єгор завжди йшов перший — і коли як агітатор за Україну безстрашно їздив як єдиний представник української влади навесні 2014-го по Донецькій областй, й зараз.

Зараз — страшніше. Адже хто вороги, тоді було зрозуміло. А нині треба пояснювати своїм, що принципи дорожчі.

Щоб повернути Фірсова, треба прибрати Ігоря Кононенка. Ніяких мінусів це не принесе — навпаки, зросте довіра. Якщо фракція, де багато порядних і тверезомислячих людей, не знайде в собі сили переломити ситуацію, то вона продовжуватиме знищувати себе зсередини.

Джерело: Юрий Бутусов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ