Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Сайт «Миротворець» закривається. У зв’язку зі скандалом, у зв’язку із тиском, у зв’язку із кримінальними справами – внаслідок публікації списку журналістів, акредитованих маріонетками «ДНР». Вітчизняній війні з окупантами і колабораціоністами завдали серйозної шкоди.

Я твердо переконаний, що жоден український журналіст не може «акредитуватися» в так званих ЛНР / ДНР. Це нонсенс – під час війни їздити на уклін до супротивника, проходити якісь «офіційні» процедури, щоби мати можливість «робити об’єктивні репортажі». Війна стосується всіх громадян нашої країни, і журналісти – не виняток. Винятковою ситуацією може бути поїздка в стан ворога для визволення полонених; скорботна місія з пошуку тіл загиблих солдат. Усе.

Все інше – угода із совістю і ні що інше, як зрада тих, хто воює за цю країну. Зрадниками також є вищі державні мужі, які ведуть «переговори» з терористами; члени уряду, які укладають договори з агресором; ділки, які ведуть бізнес на окупованих територіях, в Криму, в Російській Федерації.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ