Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Щодня, щоночі хтось гине, хтось отримує каліцтва на війні. Хтось не доживе до завтрашнього ранку, щоби в центрі Києва під охороною сотень силовиків (ось нічим їм більше зайнятися) одні нетрадиційно стурбовані громадяни пройшлися на очах у інших, традиційно стурбованих громадян.

Немає жодної логіки, жодного сенсу ані в самому «параді», ані в спробах протидії йому. Гомосексуалізм – це не злочин і не збочення. Це – природне явище, дуже схоже з гетеросексуальною практикою. Очевидно, що гомосексуалізм створив сам господь, як архітектор усього світу. Зрозуміло, що гомосексуалізм ніяк не впливає на міцність традиційної сім’ї, на відміну від злиднів, алкоголізму, сімейного насильства, подружньої невірності та вічного квартирного питання.

Протестувати «проти гомосексуалізму» так само безглуздо, як боротися з мастурбацією, феляцією, флагеляцією та іншими справами, що кояться як в подружньому ліжку, так і поза ним. Будь-які спроби вторгнення в інтимне життя людини, спроби її «регулювання» – це інструмент побудови тоталітарного суспільства. Тому що всякий тоталітаризм – фашизм, нацизм, комунізм – не терпить несхожих, які відрізняються від «широких мас». Тому гомосексуалізм жорстоко переслідувався і в нацистській Німеччині, і в Радянському Союзі.

З іншого боку, так само безглуздо проводити гей-парад «на захист прав ЛГБТ» в присутності послів, чиновників, в оточенні поліції та ще й за якісь гранти … Що, інших проблем немає?.. І немає іншого способу рішення, крім відвертого «параду»? .. В країні – тисячі майже безправних інвалідів, десятки тисяч матерів-одиначок, кинутих дітей, переселенців, які втратили надію, обпалених війною воїнів АТО… В країні – війна. А в цей час одні демонстративно виставляють напоказ свою тривіальну «особливість»; інші ревниво охороняють свою дорогоцінну дупу. Майте совість. І бійтеся Бога.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ