Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Хресний хід на Київ – очевидна операція Кремля. І ще більш очевидний провал українських спецслужб і всієї інформаційної, пропагандистської політики уряду України.

Ми втратили Крим, тому що всі роки фіктивної «незалежності» в Криму не проводили українську, національну політику. Ми втратили частину Донбасу, тому що влада не знайшла, що сказати жителям сходу, одурманеним російською пропагандою.

І зараз ми бачимо, що в Україні в умовах війни існує і активно діє п’ята колона з добре підготовлених агентів ФСБ, церковних агентів впливу і десятків, а може сотень тисяч людей, просочених великодержавною, шовіністичною, псевдоправославною московською ідеологією. Ці «віруючі» не вміють думати, не хочуть думати; налаштовані агресивно і готові на все «за вєру, царя і отєчєство».

Москва використовує цих людей, їх почуття проти України. Кремль веде хитру, тонку гру – якщо не військовою силою, то ідеологічно руйнуючи українську державність, викорчовуючи острівці свободи і незалежності.

СБУ – червона картка за профнепридатність. Це вам не контрабанду кришувати, не Лісника у власній квартирі завалити, і не цинк з патронами у солдатів на передку забрати. Упустити багатотисячний антиукраїнський марш – це точно зрада.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ