Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

На фотографії – наші безпілотчики, які служать тепер в новій професійній добровольчої бригаді Національної гвардії. Сьогодні в польовому таборі бригади на полігоні в Старому був концерт, журналісти, генерали … А наші хлопці тренувалися працювати з БПЛА, користуючись гарною погодою.

13246296_1082146561845997_6248299755476120961_oНа полігон мене пускати не хотіли. Мабуть, хтось в Нацгвардії сильно образився на серію моїх репортажів про розкрадання земель, масову вирубку лісу та генеральські дачі в Старому. Казнокради і мракобіси в мундирах НГУ задумали мене провчити.

Дурні, дрібні люди! Коли вони сиділи в Києві, або не висовуватися носа з табору в Ізюмі, ми, волонтери, кожен день моталися на блокпости навколо Слов’янська, забезпечуючи об’єднане угруповання всім необхідним. Коли вони будували свої шикарні дачі, ми місяцями сиділи на фронті, займаючись побудовою системи авіарозвідки і будівництвом бліндажів.

Коли вони спустошують бюджет, закуповуючи наддорогі закордонні безпілотники, які припадають пилом на складах, ми оснащуємо нову бригаду найсучаснішими вітчизняними апаратами, які пройшли випробування війною. Ми займаємося індивідуальної екіпіровкою, створюємо комп’ютерні класи, передаємо бійцям автотехніку, встановлюємо систему відеоспостереження, і робимо ще багато-багато чого – без зарплати, без відпусток і вихідних … А їм, бачте, прикро за дачу, побудовану на полігонній землі на «скромні сімейні заощадження»…

Зарубайте собі на носі, панове нехороші: це не ваш особистий полігон, не ваша особиста гвардія, не ваша особиста Україна. Ви можете намагатися не пускати мене на полігон, не відповідати на дзвінки, не помічати – це вам не допоможе. Занадто багато поту і крові пролито, щоб миритися з усім цим лайном.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ