Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Товариш Клімкін тепер переконує нас в необхідності проведення маріонеткових «виборів» на окупованих територіях. Каже, що контроль над кордоном нам віддадуть прямо на другий день після голосування.

Пан Клімкін, мабуть, думає, що десятки тисяч військовослужбовців, сотні танків і бронемашин 1-го і 2-го армійських корпусів Російської федерації з цим погодяться. Ось так просто і раптом… Ага.

Я ж вважаю, що:

«Контроль над кордоном з Росією нам потрібно отримати виключно силами Збройних сил України. А вибори повинні проходити за українськими законами і без будь-якої участі зрадників і колабораціоністів, всієї цієї сволоти, яка прийшла на нашу землю і вбиває наших людей.

Тільки в цьому випадку можливо провести вибори, відновити контроль над кордоном і відновити порядок і законність на окупованих територіях. Все інше – профанація і порожні розмови, дурні надії, що не мають ніякої підстави.

Зараз на нашій території знаходиться російська окупаційна армія, йде війна, а під час війни не можна проводити вибори на будь-якій окупованій території, особливо там, де знаходяться ворожі війська.

Ніяке ОБСЄ, ніякі міжнародні організації не зможуть тут хоч якось посприяти, це наша особиста справа, справа наших Збройних сил, справа нашого народу, все інше – нісенітниця».

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ