Юрій Касьянов, другий справа

Кожного разу, коли Росія щось замислює, її пропаганда репетує про миролюбство. Офіційно Москва заперечує все – «зелених чоловічків», Гіркина, застосування артилерії  з-поза межі кордону, вторгнення російських танків біля Новоазовська, участь батальйонно-тактичних груп Російської армії в оточенні та знищенні Іловайського угруповання, участь у боях за Дебальцеве…

Кожного разу, варто тільки написати про агресивні плани Москви, як армія ольгінських тролів кидається на захист «миру». Це зрозуміло. Це нормально. А ненормально, коли наші рідні боти щосили підспівують ворогові. Їм радісно підспівує тріумфуючий натовп тих, хто ніколи не піде воювати, – #війнинебуде!

І це в той час, коли західні аналітики, партнери, наш ГУР, наш МЗС, і сам Петро Олексійович (ось адже зрада!) говорять про високий рівень воєнної небезпеки. Саме зараз, коли Росія проводить найбільші маневри у безпосередній близькості біля наших кордонів. Замість природної, здавалося б, мобілізації суспільства, людей навпаки – заспокоюють і розхолоджують. Телепні.

Тільки сьогодні у рамках «раптової перевірки боєготовності» російські винищувачі Міг-29СМТ перебазувались у Краснодарський край, Міг-31БМ – у Ростовську область, бомбардувальники Су-34 – у Крим. Військові гвинтокрили Мі-8, Мі-24, Мі-35 і Мі-28Н перебазувались із Санкт-Петербурга на Кубань. Мотострільців і артилерію перемістили з Оренбурзької області на полігони в безпосередню близькість до нашого кордону. У Чорне море вийшли 15 російських військових кораблів. У Ставропольському краї оголосили часткову мобілізацію резервістів…

Ніхто не знає, чи буде велика війна, чи ні. Але ми зобов’язані робити все, щоби, коли вона настане, ми були готовими. Самим логічним, самим правильним було б оголосити свої навчання на небезпечних напрямках – провести часткову мобілізацію резервістів, перекинути війська, вийти на полігони, провести тренування з цивільної оборони. Перевірити роботу всіх органів державного управління, комунальних служб, медиків, пожежників у разі виникнення надзвичайної ситуації. У разі війни.

Не робиться, схоже на те, нічого. Всі ресурси витрачаються на #війнинебуде. Епічні простаки.

Джерело: Юрій Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ