Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Петя потрапив в цуґванґ. З одного боку, тисне Захід і натискає Росія, примушуючи до повної капітуляції; з іншого – навіть в ручному парламенті не знайдеться достатньої кількості божевільних для колективного самогубства.

Населення не зрозуміє, пасіонарії проклянуть, радикали візьмуть в багнети, армія … Армія це не тільки підгодований Генштаб, але й десятки тисяч озброєних патріотів, які воюють на Донбасі; і ще більше ветеранів, які мріють дістатися до генеральської горлянки…

Амністія, вибори, особливий статус – це не спосіб виходу з кризи, а інструменти подальшого знищення української державності. Легалізація колабораціонізму призведе до зростання сепаратистських настроїв в інших регіонах – одні потягнуться до Росії, інші – до Заходу; і це призведе до справжньої громадянської війни.

Реалізація «мирного плану» може закінчиться великою кров’ю, повною дезінтеграцією держави, і васальної залежності від Москви. Це, напевно, розуміють і на Банковій, і на Грушевського, і в Берліні, Парижі, Лондоні, Вашингтоні … Всі розуміють, але воювати за Україну не хочуть. Воювати просто не хочуть, сподіваючись на смерть Путіна, падіння цін на нафту, раптовий метеоритний дощ і мудрість наступних поколінь.

Нашому президенту в цій історії відведена незавидна роль людини, яка грає в російську рулетку. Не протисне «мирний план» – Захід відмовить в кредитах, Росія почне загрожувати великою війною; підпишеться під здачею України – винесуть з кабінету пасіонарії та військові. Цуґванґ. Тому Петро Олексійович сподівається лише на офшори.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ