Юрій Касьянов
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Сьогодні два роки обрання Петра Порошенка президентом. Valentin Torba напередодні запитав мене про цю подію. Відповів:

«Я вважаю, що Петро Порошенко лицемірив, коли перед виборами говорив про те, що з терористами не може бути жодних перемовин, що він людина дуже жорсткої позиції і що війна скінчиться за кілька днів. Таким чином Порошенко грав на настроях народу, настроях пасіонаріїв тільки для того, щоби виграти вибори.

Це була досить звична виборча технологія, яка багато разів у нас використовувалась. Це порожні обіцянки, які зазвичай дають ті, хто балотується на пост президента або іде в депутати. Сам я ніколи не вірив Петру Олексійовичу, адже тоді, коли він пішов у президенти, для мене було очевидним, що його кандидатура – це креатура олігархату, який таким чином знайшов певну компромісну фігуру для себе.

Порошенко ніколи не був національним лідером та людиною, яка створювала Майдан та вела його за собою. На Майдані взагалі не було національних лідерів. І в цьому є показовість – є народ, а гідного лідера немає. Відповідно немає і чіткої ідеї, програми, ясних окреслених завдань.

Вважаю, що в діях Порошенка та всього нинішнього політикуму не варто шукати якогось загадкового внутрішнього смислу або заколоту, пов’язаного з Путіним, Сурковим чи кимось іншим. Просто наші політики не можуть оцінити і відповідно прорахувати ситуацію на відміну від ворога. Вони сидять у своїх помістях, відірвані від народу, дійсності та реалій».

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ