Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Ще раз про «прямі переговори» з кремлівськими маріонетками.

Переговори на війні йдуть завжди. Домовляються про тимчасове припинення вогню, про обмін полоненими, про передачу тіл загиблих. З моменту потрапляння в полон Надія Савченко теж була предметом таких переговорів, як і сотні інших полонених бійців і захоплених цивільних осіб.

Переговори зазвичай ведуться тихо, без публічного розголосу. Успіх залежить від доброї волі сторін, довіри до парламентерів та їхніх можливостей. Каменем спотикання на таких переговорах була і залишається позиція Росії, яка сама викрадає, утримує і судить на своїй території українських громадян, як це трапилося, зокрема, із Савченко. Кремль керує переговорами про обмін полоненими і на нижньому рівні з колабораціоністами т.зв. «ЛНР / ДНР», тому жодні «прямі переговори» за визначенням неможливі – це завжди розмова з маріонетками.

Заяви Надії Савченко про те, що «українці повинні говорити з українцями», що «треба посміхатися один одному»; її готовність вступити в прямі переговори із Захарченком та Плотницьким – вважаю одним із способів ведення т.зв. «гібридної війни» проти України. Свідомо це робить Надія Савченко, чи несвідомо, але тим самим вона вибілює і легітимізує покидьків і зрадників, на руках яких кров тисяч патріотів.

«Прямі переговори» з кремлівськими маріонетками приведуть до давно бажаного Москвою результату – переведення визвольної війни за незалежність України в площину «внутрішнього конфлікту»; згортання міжнародного тиску на Росію; до подальшої інфільтрації ідей «русского міра» в наше суспільство і наростання в ньому інфантильних настроїв. Зрештою це закінчиться капітуляцією перед Кремлем і поверненням України під протекторат Московського ханства.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ