Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Сьогодні півтори години намагався дістатися з окружної в центр проспектом Перемоги. Дванадцять кілометрів.

Ремонт назрілий, давно необхідний. Але як у нас це роблять? На всій відстані, по шматочку – там здерли старий асфальт, тут кинули новий, тут вже другий місяць закрили на ремонт міст… Тижнями напівзакриті, стиснуті до однієї-двох смуг ділянки не ремонтуються – стоять в очікуванні чергових бригад шляховиків, які встановлять бордюри, закатають в асфальт каналізаційні люки, намалюють розмітку…

Будівельникам так зручно – вони маневрують бригадами, економлять на зарплаті, логістиці, матеріалах… Паралельно почали ремонт під Індустріальним мостом – і там великий затор. Хтось спізнюється на роботу, хтось – в аеропорт, хтось – в лікарню, люди задихаються в маршрутках і автобусах без кондиціонера… Не може просочитися крізь щільний потік ані швидка, ані поліція. Аварій – безліч. Але будівельникам так зручно. Вигідно. І бюджету, напевно, добре – дешевше. А те, що цей бюджет формуємо ми – населення, платники податків – і ми ж страждаємо, нікого не хвилює.

Така ж ситуація на трасі Полтава-Київ уже багато років. Напіврозібрані, недороблені, напівготові потенційно аварійні ділянки комусь приносять бариші, комусь – злість, збитки, розбиті автівки, зіпсоване здоров’я, життя… Нічого, кріпосне населення терпітиме.

До речі, ще місяць-півтора тому на проспекті Перемоги ремонтували розділові відбійники, обдирали стару фарбу, фарбували заново. Тепер, під час капітального ремонту проспекту, старі відбійники демонтували на брухт. Нічого, натомість хтось заробив грошей.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ