Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Цей план насправді простий. Запускається масова істерія про підготовлюваний державний переворот під виглядом мирних протестів. Розкривається слухняна ФСБшна агентура – «ригі, Юля і радикали». «Ригів» народ, звичайно, ненавидить. Юлю – частково обожнює. «Радикалів» – не помічає. Але вмирати ні за тих, ні за інших ніхто не збирається.

План рятують за невелику винагороду безпринципні масові бабусі. І ось він – жаданий прокремлівський мітинг. Майдан перекривають. Охороні командують: «До рушниць!». Лунають вигуки «Не розгойдувати човен!». Доніки хапаються за зброю. Петро Олексійович тремтить в бункері та нагороджує Гелетея черговим бойовим орденом. Кінець першого акту. Завіса.

Паралельно зачищаються соціальні мережі від підступних ворогів, що маскуються під опозиційних політиків, журналістів, волонтерів та добровольців. Прийоми вічні та надійні – брехня, наклепи, дискредитація. Тисячі безликих ботів під керівництвом государевих «активістів» і штатних пропагандистів влаштовують нескінченну віртуальну ніч довгих ножів. Добровольці стають дезертирами, волонтери – шкідниками, журналісти – шпигунами. Не чіпають тільки опозиційних політиків, тому що їх немає.

А в цей час простий трудовий народ, прийшовши додому з роботи, виявляє порожній холодильник, нові страшні платіжки, нахабну зраду прямо в телевізорі та російські армійські корпуси, що підготувались до нападу в Інтернеті. Жах холодить серця, підлі вороги оточують і хочеться згуртуватися навколо мудрого батька нації, притиснутися до теплого безмежного тіла, вкритого шоколадною глазур’ю, схлипнути, заплющити очі, і більше ні про що не думати, і ні про що не мріяти.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ