Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Знову про Надію Савченко. Запитали, ким вона буде за три місяці. Не знаю … Знаю, ким не буде. І це не лише про неї:

«Я не провидець, щоби знати, що буде з Надією Савченко за три місяці. Я не хочу піаритися на цій темі. Звільнення Надії Савченко – це, на жаль, поки лише єдиний випадок звільнення українських заручників з російських катівень. Надії пощастило, що вона опинилася в центрі уваги українських та світових ЗМІ, і тому її доля вирішувалася в першу чергу. Але в Росії є й інші заручники – не менш патріотично налаштовані, не менш важливі для України, і нам треба думати зараз про них, а не передбачати долю Наді.

Я не вважаю Надію політиком, організатором, лідером, який може повести народ за собою. Люди, звичайно, втомилися від фактичного безвладдя, безсилля та безвір’я, і хочуть бачити месію – хто в Тимошенко, хто в Саакашвілі, хто в Саші Боровику, хто у Вакарчуку, хто в Надії Савченко. Люди не бачать різниці між яскравим оратором і хорошим організатором; а лідерські якості приписують тим, хто частіше буває на телеефірах.

На жаль, відповідальну державну політику, засновану на національних інтересах, у нас давно заінили на політичні шоу, яскраву телевізійну картинку, красиві промови і фантастичні обіцянки. Населення оцінює політиків (пройдисвітів) не за нашими справами, а за словами, за товщиною гаманця, з якого проплачуються телеефіри та політична реклама. Сьогодні на українському політичному небосхилі немає політика – лідера національного масштабу з ідеологією, принципами, реальним планом дій та нескінченною волею до перемоги.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ