Юрій Касьянов, волонтер, громадський діяч
Юрій Касьянов, волонтер, громадський діяч

Життя — непередбачувана штука. У 1941-му Гітлер був на вершині тріумфу, і вся Європа тремтіла перед міццю «Великої Німеччини». Хто міг тоді подумати, що через чотири роки фюрер пустить собі кулю в скроню, і «Тисячолітній Рейх» розсиплеться на порох?..

А вже в 1950-х роках зруйнована війною і розграбована репараціями Німеччина обжене за рівнем життя Радянський Союз, який її переміг, а в 1980-х почне подавати вмираючим Радам подаяння..

А Муссоліні?.. Такий великий, упевнений в собі дядько був, вічно в формі ходив і дуже запальні промови говорив. Засновник фашизму, вождь чорносорочечників, улюбленець жінок, повелитель натовпу, дуче. А ти диви — схопили його партизани, і в найнахабніший спосіб  повісили вниз головою.

Віктор Янукович наш теж пнувся говорити і страусів розводив. Наговорив і накоїв він єрунду в порівнянні з іншими. І подумати не міг восени 2013-го, що через цю чортову Асоціацію все так круто повернеться. Знав би — підписав…

Утім, долю не обдуриш: у Чаушеску не те що батон, навіть унітаз золотий був — не допомогло. Під муром.

Так. Життя штука непередбачувана.

Хтось уже політичну «конфігурацію» малює з прицілом на другий президентський термін. Хтось у генеральні прокурори мітить. Хтось маршальські погони приміряє у власній уяві. Хтось спить і бачить черговий донорський транш в свою кишеню. А ще хтось тупо краде ліс.

І здається, кінця і краю цьому не буде; і ніколи нічого не зміниться.

Зміниться.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ