Юрій Касьянов
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Обстановка в зоні АТО загострюється, втрати зростають, і влада знову погрожує ввести воєнний стан. Народ багатозначно киває головою і на час заспокоюється.

«Воєнний стан» звучить одночасно страхітливо і обнадійливо. Потужно. На зразок тієї атомної бомби, яку Кравчук зопалу віддав Росії.

Але це все – пшик. З таким же успіхом можна ввести долар або заборону на брехню – ані багатшими, ані чеснішими ми від цього не станемо. Військове положення не зробить армію професійною, зброю – сучасною, а воєначальників – талановитими і сміливими.

Воєнний стан – це обмеження прав і свобод. Коли військовий комендант – тиловий щур – буде царем і богом у вашому містечку, а воєнком стане на законних підставах «вирішувати», кому воювати, а кому – відпочивати, кому жити, а кому – вмирати…

Воєнний стан – це коли ви не будете знати правду про втрати, і будете щасливі в своєму незнанні; а зрадофілів, які говорять незручну правду, критикують владу, нарешті притягнуть до відповідальності. І, може бути, навіть поставлять до стінки. Щоби не заважали всім нам безперервно перемагати.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ