Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Росія підтримала введення збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбас. Про це повідомив президент Порошенко, і мільйони тихо існуючих прихильників Церкви настання миру полегшено зітхнули.

Та хіба могло бути інакше?.. Потужний «нормандський формат» в ході багатогодинної важкої вечері викрутив Вові Путіну руки, насильно нагодував миротворчим пудингом, і змусив таки зважати на кулінарні здібності світової спільноти.

Воювати більше не потрібно. Ще два-три наступальних обіди, обеззброюючий сніданок, і Москва поверне Крим на додачу з Таганрогом, Краснодарським і Ставропольським краєм.

Ви ще сумніваєтеся в нестримної силі вітчизняної дипломатії та в магічній кухні Анґели Меркель? Подивіться на фотографії бравих російських солдатів, які несуть нелегку службу із захисту Луганська від злісних бандерівців.

Очевидно, що «шахтарі-повстанці» давно закінчилися, і кремлівський карлик змушений виставити проти нашої непереможної армії свій останній резерв – регулярні частини Російської федерації, озброєні новими танками, гарматами, забезпечені мільйонами тонн боєприпасів.

Це – добрий знак. Москва напружується з останніх сил, кидаючи в бій нові батальйони і полки, одягнені через санкції в російський камуфляж і озброєні російською же зброєю. Ще трохи – і загнаний в кут Путін пред’явить свій останній козир – авіацію, «Іскандери» і «Тополі». Ось тоді ми точно переможемо. Руками ОБСЄ.

14695424_1192467807480538_3501852243514217815_nДжерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ