Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Ще раз про воєнний стан і військовий переворот. Набридло відповідати на одні і ті ж запитання. Тим більше, що відповіді ці – очевидні:

Воєнний стан – це не нові танки, як і не нові бригади. Не якесь там секретна зброя або чарівне управлінське рішення, яке миттю розв’яже проблему війни на Сході.

Воєнний стан – це обмеження прав і свобод громадян. У тому числі і свободи слова, зібрань, вуличних акцій. Воєнний стан – це по суті встановлення диктатури нинішнього режиму. Не більше того.

Нам потрібний не воєнний стан, а визнання війни – війною, визнання Росії – агресором, вироблення чіткої стратегії оборони, реального плану знищення загарбників і звільнення територій.

Нам потрібний не воєнний стан, а мобілізація всіх сил держави і суспільства на перемогу у війні на всіх фронтах – на полі бою, в інформаційній площині, для ліквідації економічної залежності й технологічної відсталості.

Нам потрібна реформа всього сектора оборони. Корупційний монстр «Укроборонпром» має бути зруйнований. Міноборони і Генштаб в нинішньому радянському вигляді повинні бути ліквідовані. Має бути створено єдиний орган управління обороною – Ставку верховного командування.

Армія має бути реформована протягом кількох місяців. Основою військової могутності мають стати високопрофесійні мобільні війська і загальний військовий вишкіл населення. Національна гвардія повинна бути становим хребтом системи підготовки резерву і територіальної оборони країни.

Головне – нам потрібні нові люди в управлінні країни. «Ламати систему зсередини», не змінюючи людей – неможливо. Злодійська державна система змінює вивіски, назви, гасла, але зберігає свою антинародну сутність. І руйнує країну.

Воєнний стан може бути використано тільки для збереження нинішньої злодійської системи в умовах зростання невдоволення населення. По суті «воєнний стан» – це і є «військовий переворот» системи проти народу. Жоден інший військовий переворот у нашій країні сьогодні неможливий. Нікому перевертати.

Джерело: Юрий Касьянов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ