Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Дискусія про Нищука – це не дискусія про зміст, а технологія з боку тих, хто погнав хвилю обпльовування.

Це технологія з метою закріпити неоколоніальний статус українців і намертво зацементувати наслідки століть російської окупації та окупації совєцької, як її кульмінаційної фази.

Це технологія, яка чітко показує єдність кількох таборів в Україні: проросійських колаборантів, прихильників рускагаварящєй України (только рускаязичниє воюют) та прихильників України неукраїнської та неоколоніальної.

Технологія «вбивати в зародку» будь-яку спробу дискусії про необхідність подолання наслідків окупації.

Бо тоді дискусія змісту доведе до того, що виявиться, що нинішні владоможці, власники медіа, олігархи – це все нащадки окупантів-завойовників. Які цією дискусією хочуть зберегти своє панівне становище, а всіх, хто лиш спробує відкрити цю тему, технічно змішати з лайном і знищити.

України української найбільше бояться ті, хто приєднався до розстрільного хору Нищука.

І така дискусія. Дискусія змісту, а однобічних звинувачень, як і реалізація її наслідків – побудова Великої України національно та соціально справедливої обов’язково буде.

А для тих, хто всю свою жовч і весь сморід випустив на Нищука: а слабо такими ж риторичними фігурами звернутися напередодні річниці Голодомору, наприклад, до очільників Німеччини, Франції, Ізраїлю і з такими ж емоціями попросити нарешті визнати Голодомор геноцидом української нації?

Але ж знаємо, слабо. Бо щоб зберегти свій статус вищості в Україні, вони по-рабськи мусять служити новим метрополіям-господарям.

Джерело: Yuriy Syrotyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ