Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Не має гіршої фобії у будь-якої влади, аніж страх перед народом, який її обрав. Чи виконані вимоги Революції Гідності? Однозначно, ні.

Чи має право на протест нація, яку обдурили і обікрали? Звісно, так. Особливо нація, завдяки якій прийшли до влади ті, хто сьогодні сидить на Печерських пагорбах.

Чи будуть спроби використати незадоволення нації країною-ворогом для підриву і знищення державності? Однозначно, так.

Але чому тоді влада не арештовує російських агентів та їхніх пособників, корупціонерів та негідників-контрреволюціонерів? Чому не виконує вимоги Революції? Чому натомість знищує і переслідує героїв війни і революції?

Є мільйон питань, які має право поставити нація. Нація, а не Мураєви і «Опоблоківці», нація, а не проплачений натовп. І нація ці питання обов’язково поставить.

А для влади найгірше не визнавати простий факт, що протести мають об’єктивні підстави. І найбільшою дурістю буде боротися проти них провокаціями на кшалт «гранати авакова».

Державність підривають якраз ті, хто згорнув Революцію і вбиває надії нації. Тому закінчення Революції обов’язково буде. Національної Революції, а не промосковського бунту.

Джерело: Yuriy Syrotyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ