Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Гидко спостерігати за крокодилячими сльозами наших грантожерних єврохолуїв, які спочатку привели Порошенка до президентської посади, щоб у його кориті пробратися до влади самим, а тепер корчать театральні рожі глибокого обурення і занепокоєння, чому в країні стрімко розвивається контрреволюція негідників.

Але сьогодні новітні Павлікі Марозави, друзі та лобісті російського олігарха Грігарішина перевершили самих себе.

Замість того, щоби вимагати покарати тих, хто і далі грається з правилами, а не грає за правилами у випадку електронного декларування – відібрати диппаспорти, послати на громадські роботи, організувати суспільну деструкцію, новітні павліки морозови закликають не запроваджувати безвіз для звичайних українців, а паралельно обвалити гривню і припинити фіндопомогу Україні.

Зрозуміло, що жодного безвізу Україні не бачити і не лише через викрутаси нинішньої влади, а паралельно через небажання європейської сторони. Тому нині руками своїх агентів, які відробляють тридцять євро срібників, вимагають покарати і призначити винними саме звичайних українців, а не представників неоколоніальної олігархічної влади і тим паче не європейських союзничків.

Необільшовики використовують методи своїх попередників і діють за принципом «чим гірше, тим краще». І їм начхати, як це відгукнеться на долях звичайних українців.

І звісно, запопадливо заглядаючи в очі своїм грантодавачам «чєво ізволітє», ніколи не посміють запитати, чому наші союзнічки спільно з Путіним відмовляються визнати Голодомор геноцидом.

Бо для нинішніх Морозових саме існування української нації, такої нетолерантної, войовничої, «вишеватної» є неприйнятним…

Не читайте ранками необольшевицьких сайтів. Там ані України, ані Правди… І не ведіться на новітніх геростратів…

Джерело: Yuriy Syrotyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ