Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»
Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Іронія долі. Зараз у Печерському суді обирають запобіжний захід державному зраднику Алєксандру Єфрємаву.

Головує той же суддя, сумнозвісний Володимир Карабань, що у вересні відправив мене у двомісячну відпустку в Лук’янівське СІЗО.

Автоматичний розподіл судів, що розташований в АПУ на Банковій,  вибрав «найчеснішого» суддю.

13879285_1152219871481021_6004589851327115935_nОт тільки антураж різний. У Єфремова зал забитий журналістами, у мене зал, коридори, вулиця і двір були переповнені спецпризначенцями.

Єфремова судять удень в понеділок, щоби потрапити в усі вечірні прайм новини. Мене судили в ніч з п’ятниці на суботу, щоби через вихідні суспільство проковтнуло цю новину.

Ухвала, написана на Банковій, в будь-якому випадку буде політично мотивована. Отака у нас «карабанівщина» дресована Банковою.

Сподіваюся, вирок буде не менш суворий і нарешті перший державний зрадник відчує на собі вологу цвіль Лук’янівки. Можу й камеру порадити. 281. Три метри на півтора на чотирьох осіб, не рахуючи тарганів. Бажано посадити з атошниками і майданівцями, а не в камеру люкс. Там справедливість наступить швидше…

А ще краще нарешті звільнити камери від українських патріотів і заповнити реальними злочинцями. Але це вже фантастичний сценарій. Принаймні не за цієї влади…

Джерело: Yuriy Syrotyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ