Юрій Винничук, письменник
Юрій Винничук, письменник

Справжній пеан на честь Савченко з вуст Захарченка. Надя, каже, каталізатор. Харашо сказано. От вам і «жінка-воїн», якої ви так довго чекали.

66

Ну нема в мене для вас Жанни д’Арк. Нема. Є пустоголова матрьошка з компанією ефесбешників, які розмістилися в ній, і підказують, що торохтіти. Меле вона усе те, що пункт за пунктом уже давно промолов пуцькінський млинок. От мука тільки лаптями підсмерджує.

Коли я написав статтю «Говори, Надю, говори», окремі екзальтовані жіночки стали мене ганьбити, хамити мені й обзивати. Але що більше вона говорить, то стає зрозуміліше на кого ця папужка працює.

Тепер вона хоче, аби ми вибачилися перед жителями Донбасу. От мені цікаво, чи ці її фани, і навіть один львівський історик, уже вибачилися перед Донбасом чи ще чекають якогось сигналу? Можливо, це має відбутися урочисто? З хресною ходою з Заходу на Схід? З попами із засмальцьованими бородами, з бабами в довгих спідницях і портретами Нікалаюшкі, Пуцькіна й інших велебних персон? Я просто хочу це бачити, як ті, що моляться до збитої летунки, вибачаються перед вбивцями.

Її треба помістити в той чудовий заклад, де люди уявляють себе то Наполеоном, то цісарем Францом-Йосифом, а то й канаркою. У цій гарній компанії вона, як президент, буде дуже природно виглядати.

Джерело: Юрій Винничук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ