Юрій Винничук, письменник
Юрій Винничук, письменник

Як деколи корисно посидіти у підвалі! Відкриваються чакри!

Журналіст Анастасія Станко: «Влада інколи теж помиляється. Віктор Янукович проводив АТО проти «терористів» 18 лютого, але це не означає, що журналісти мали називати так всіх людей. Кожен із нас розуміє, що не йдеться про тероризм ЛНР і ДНР, а про людей, які хочуть відділитися. Це вже інше питання: допомагає їм Росія чи ні. Але це не тероризм. Тероризм – це те, що сталося в Парижі».

Да шо ви нє гаварітє?

А розпоротий живіт Рибака, який захищав український прапор? А ціла родина замордованих євангелістів? А жінка, прив’язана до стовпа? А закатовані з особливою жорстокістю українські вояки? А відрізані руки, на яких татуйовано тризуб?

Но ето ішо нє всьо: «Ми виробили власний словник про конфлікт на сході України. Наприклад, не використовуємо слово АТО, лише в цитатах. Бо для людей з обох боків неприйнятне це формулювання. Ми можемо сказати «так звана АТО», але зазвичай називаємо збройним конфліктом на Донбасі».

А можна, я скажу, що це П**ДЄЦ? І якщо в Українському Католицькому університеті, де виступала Станко, це спокійно слухали, то мені дуже сумно.

Авторська стилістика збережена.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ