Вірус
Вірус

Вірусні аналітики «Доктор веб» виявили новий «троян», який атакує популярний інтернет-браузер Mozilla Firefox. Новий вірус називають Trojan.Ormes.186. Він являє собою розширення для браузера Mozilla Firefox, що складається з трьох файлів, написаних мовою JavaScript, пише ТСН.

«Один з цих файлів зашифрований і призначений для демонстрації різного роду реклами, а два інших вбудовують його у вікні браузера веб-сторінки, яке відкривається, безпосередньо на комп’ютері жертви: подібна технологія називається веб-інжект», – пояснили спеціалісти.

При відкритті браузерів різних соціальних мереж, вірус перенаправляє користувача на сайти файлообмінних систем, де для монетизації використовують платні підписки.

Серед багатьох шкідливих функцій «трояну» необхідно зауважити можливість вбудовувати до сторінок рекламні банери та автоматичний вхід на сайти онлайн-казино. Крім того, якщо сторінка пропонує встановити програму з соціальних мереж, «троян» автоматично дає згоду буз участі користувача, емулюючи клацання мишею.

Читайте: Інтернет примушує людей вважати, що вони розумніші, ніж є насправді

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ