shuster-live
Причиною припинення діяльності називають брак коштів на розвиток

Телеканал журналіста Савіка Шустера припиняє діяльність із 1 січня 2017 року. Про це йдеться у повідомленні на його Facebook-сторінці.

Причиною припинення діяльності називають брак коштів на розвиток. За словами Шустера, всі телеканали збиткові.

«У цих умовах наша спроба працювати за нормальним бізнесовими правилами виявилася невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а у Савіка забрали дозвіл на роботу. Це все нікуди не дінеться і після закриття 3s.tv: з судовою тяганиною ще доведеться поборотися, і тепер без телеканалу у нас майже не буде можливості розповідати про це суспільству», – йдеться в повідомленні.

Працівники каналу вже написали заяви на звільнення.

З 21 січня 2011 по 15 лютого 2013 програма «Шустер Live» виходила на телеканалі «Перший національний». З 22 лютого 2013 – на телеканалі «Інтер». 21 лютого 2014 програма вийшла на «5 каналі». Потім знову повернулася на «Перший національний». Однак тодішній генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія виступив проти цього шоу і в кінці 2014 року розірвав контракт із Шустером.

У вересні 2015 у Шустера стався конфлікт з керівництвом телеканалу «1+1», внаслідок чого «Шустер live» зняли з ефіру. Телеведучий тоді заявляв, що до зникнення з ефірів його шоу причетна Адміністрація Президента України. Після цього ток-шоу Шустера транслювали лише на його власному телеканалі 3S.

У квітні 2016 року у Шустера намагалися відібрати дозвіл на роботу в Україні. Водночас у червні Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київського міського центру зайнятості про анулювання дозволу на його працевлаштування в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ