avtosalon
Законопроект пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні як дискримінаційний та корупційний

До Верховної Ради внесли законопроект №5401, який передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 року. Внаслідок цього багато товарів, зокрема, і автомобілі подешевшають на 20%. Про це пише Автоцентр.

«Скасування ПДВ зможе побороти корупцію та зробить чимало товарів, зокрема, автомобілі, дешевшими для споживача на 20%. Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються порівняно із сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів», – йдеться у повідомленні.

У записці зазначається, що розміри так званих «відкатів» у період з 2010 до 2015 року досягали 60% від суми повернення ПДВ.

«В результаті близько 70% економіки країни перебуває в тіні саме через недосконалість податкової системи», – пише видання.

Наприклад, такі країни як США, Угорщина, Фінляндія, Чехія мають нульову ставку ПДВ. У Швейцарії вона становить лише 2,6–8%, в Японії, Сінґапурі, Тайвані, Малайзії – від 3 до 6%.

Законопроект пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема, ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ