Київ
Київ і Москва більше не міста-побратими

Сьогодні, 11 лютого 2016 року, Київська міська рада ухвалила ініційоване фракцією партії «Свобода» рішення «Про розірвання двосторонніх угод міста Києва з російськими містами та регіонами». За це, як передає прес-служба «Свободи», проголосували представники усіх без винятку фракцій Київради.

«Сьогодні Київрада ухвалила історичне рішення і юридично розірвала кількасотлітню залежність Києва від Москви. Будь-якої мови про «побратимство» українських міст із містами держави-окупанта більше не може бути. Після початку російської військової агресії, анексії Криму та захоплення частини Донбасу – москаль нам не брат, а Москва ніколи не буде містом-побратимом.

Важко собі уявити, щоб, наприклад, у 1943 році Москва залишалася побратимом Берліна, у центрі Москви працював «ДойчеБанк», а в Берліні був офіційно відкритий офіс «товариство дружби Гестапо-НКВД». Тому це лише перший символічний крок до повного очищення України і Києва зокрема від російських впливів.

Наступним кроком має бути позбавлення права на оренду і позбавлення ліцензій російських банків. А ще важливіше – позбавлення світоглядно-ідеологічного впливу Росії на свідомість українських громадян. Російська мова, російська церква і російська агентура мають бути усунуті від впливу на ухвалення державних рішень», – заявив керівник фракції націоналістів у Київраді Юрій Сиротюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ