Саакашвілі
Питання про митницю на засіданні Кабміну порушив Міхеїл Саакашвілі

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк анонсує кадрові зміни в керівництві митниці через численні скарги. Про це він сказав на розширеному засіданні Кабміну у середу, 26 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми після сьогоднішнього засідання ухвалимо відповідне рішення щодо керівництва української митниці», – сказав Яценюк.

Питання про митницю на засіданні Кабміну порушив голова Одеської області Міхеїл Саакашвілі. За його словами, після того як був анонсований проект будівництва дороги Одеса-Рені за рахунок додаткових надходжень від роботи митниці, керівництво митниці ухвалило низку рішень, спрямованих на зниження надходжень від роботи митниці в Одеській області. Зокрема, з Одеси була виведена енергетична митниця і на 20% був підвищений план з доходів від роботи митниці. Саакашвілі вважає, що це було зроблено в ручному режимі і призвело до того, що оформлення вантажів пішло з Одеси в інші регіони.

Міністр фінансів Наталія Яресько сказала, що закон, який дозволить фінансувати будівництво дороги за рахунок збільшених надходжень від роботи митниці на Одещині ще не діє, а збільшені плани зі збору надходжень отримали всі митниці. Вона висловила готовність обговорити з Саакашвілі проблеми в Одеській митниці. Після цього Яценюк звернувся до очільників областей і попросив підняти руку тих, хто задоволений роботою митниці у своєму регіоні. Руку не підняв ніхто.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ