Кожен, хто не має субсидій, може отримати розстрочку на 30 днів та сплатити 50% від рахунку

Уже з середини листопада українці зможуть взяти розстрочку на оплату комунальних послуг. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає gazeta.ua.

За його словами, потрібно внести зміни у щонайменше 4 постанови Кабміну для запуску такого механізму: «На одному з найближчих засідань уряду внесуть необхідні зміни. Тоді механізм розстрочки запрацює повністю. Розраховуємо, що він почне працювати з середини листопада».

У свою чергу, глава Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і компослуг Дмитро Вовк пояснив, що кожен, хто не має субсидій, може отримати розстрочку на 30 днів та сплатити 50% від рахунку, а решту оплатити рівномірно упродовж квітня-вересня 2017 року – до старту нового опалювального сезону.

Нагадаємо, 15 жовтня в Україні розпочався опалювальний сезон.

Національна комісія, що здійснює регулювання у царині енергетики і комунальних послуг, на тлі встановлення з 1 травня єдиної ціни на природний газ для населення в 6 879 грн./тис. куб. м підвищила з 1 липня тарифи на централізоване теплопостачання та гарячу воду в Україні в середньому на 75-90%.

З 1 вересня також піднялися тарифи на електричну енергію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ