anatoliy-shalaru
Причина рішення Шалару може полягати в його конфлікті з новообраним президентом Додоном

Міністр оборони Молдови Анатолій Шалару наказав забрати з його міністерства портрети новообраного президента Ігоря Додона, інформує РИА-Новости.

«Сьогодні я передав всім підрозділам Національної армії розпорядження замінити портрети чиновників Молдови портретами наших предків, національних героїв, провідних діячів румунської культури», – заявив Шалару.

Причину такого рішення міністр оборони відмовився повідомляти. Місцеві ЗМІ зазначають, що вона може полягати у конфлікті Шалару та Додона.

Президент Молдови заявляв, що планує звільнити Шалару з поста глави Міноборони. Шалару вважає, що країна повинна відмовитися від закріпленого у конституції суверенітета та вступити до НАТО.

Нагадаємо, 13 листопада у Молдові відбувся другий тур президентських виборів. За результатами підрахунку всіх голосів на виборах президента Молдови перемогу здобув лідер Соціалістичної партії Ігор Додон.

Основний конкурент Додона, лідер партії «Дія і солідарність» Майя Санду заявила, що збирає підписи під онлайн-петицією про оголошення результатів виборів президента Молдови недійсними.

21 листопада в столиці Молдови Кишиневі розпочалася акція протесту проти результатів президентських виборів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ