Транспорт
Чеський залізничний оператор починає роботу в Україні

Приватний залізничний оператор із Чехії LEO Express починає попередній продаж квитків на власний автобусний рейс Мукачеве – Ужгород – Кошице з подальшою пересадкою на потяги компанії, що йдуть до Праги. Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій» з посиланням на прес-службу компанії.

У компанії повідомили, що розклад автобуса узгоджено з поїздами LEO Express в Чехії та Словаччині. Автобус курсуватиме щоденно, починаючи з 16 жовтня 2015 року. Таким чином, чеський залізничний оператор буде підвозити українських пасажирів на свої рейси. Квитки на комбінований рейс Мукачеве – Прага коштуватимуть від 21 євро. У вартість входить безкоштовний Wi-Fi, свіжа преса, напої та легкий перекус.

Як наголошується, з Кошице потяги LEO Express курсують у напрямку Праги, зупиняючись на станціях Жиліна, Богумін, Острава. З 14 грудня потяги зупинятимуться в Пряшеві, Коліні та Забржеґе-на-Мораві. Зі станції Боґумін компанія LEO Express забезпечує регулярні автобусні рейси до Катовіце й Кракова.

Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії та Словаччині, які курсують на лінії Прага – Острава – Кошице. Також компанія обслуговує автобусні маршрути Краків – Катовіце – Богумін і Прага – Ческе-Будейовіце – Ческі-Крумлов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Укрзалізницю» допоможе модернізувати німецький фахівець.

Читайте: «Залізничні» санкції: РФ заборонила на своїй території українські вантажні вагони

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ