Філарет
Богослужіння у Володимирському соборі очолить Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

28 липня в Києві пройдуть урочисті заходи з нагоди вшанування Дня хрещення Київської Русі-України. 

У Володимирському патріаршому кафедральному соборі, що розташований на бульварі Шевченка, 20 о 10:00 відбудеться Божественна літургія. Урочисте богослужіння очолить Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

По завершенню літургії (близько 12:00) від Володимирського собору до пам’ятника святому князю Володимиру Великому відбудеться хресний хід.

«Запрошуємо взяти участь у богослужінні та Хресному ході всіх, у тому числі й вірних УПЦ Московського Патріархату. Тих, кому не байдужа доля Українського Православ’я, тих, хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву. Київ – наш другий Єрусалим, Дніпро – український Йордан, Володимир – наш Великий князь і Хреститель!», – йдеться в анонсі УПЦ Київського патріархату.

«30 листопада 2013 року Українська Церква захистила право свого народу на Майдан. 28 липня 2016 року народ має нагоду стати на захист незалежності своєї Української Церкви», – наголошується у повідомленні.

В урочистих заходах з нагоди вшанування Дня хрещення Київської Русі-України візьме участь Президент України Петро Порошенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ