Заробітчани
Нововедення набуде чинності з 1 січня 2017 року

Над зміною умов праці для іноземців працюють у Польщі. Про це повідомив заступник міністра з питань родини, праці і соціальної політики Станіслав Швед, передає Польське радіо.

Зазначається, що урядовці планують зрівняти заробітні плати найманих робітників з-закордону та поляків. Нововедення набуде чинності з 1 січня 2017 року.

Директива охоплює справи прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування на сезонну роботу.

У відомстві наголосили, що будуть зміни у так званих короткотермінових заявках при одночасному збереженні спрощеної форми працевлаштування і також параграф щодо однакових умов праці і зарплат.

Чиновник зазначив, що сезонною роботою здебільшого зацікавлені громадяни України.

Нагадаємо, у 2015 році видали 800 тисяч заявок на роботу в Польщі. Працювало півмільйона осіб. Цього ж року, до середини травня, надійшло 500 тисяч заявок на працевлаштування іноземців, тому до кінця поточного року замовлень передбачається вже більше мільйона.

Польські урядовці прагнуть і в подальшому зберегти можливість іноземцям працювати у сільському господарстві, у послугах та будівництві, але щоб цей механізм був щільнішим, і умови праці прибулих були на тому ж рівні, що й у місцевих працівників.

Читайте: Профспілку українських працівників створять у Польщі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ