Школярі Івано-Франківська
Школярі Івано-Франківська

Гарна новина для юних мешканців Івано-Франківська та їхніх батьків: 21 грудня міський голова Руслан Марцінків провів зустріч із франківськими автоперевізниками на тему запровадження з 1 січня безкоштовного проїзду для дітей шкільного віку. За результатами перемовин вирішено забезпечити з Нового року безперешкодний проїзд для дітей. Винятком стануть вихідні, святкові дні та канікули. Про це йдеться на Facebook сторінці Руслана Марцінківа.

У повідомленні також ідеться, що 1 червня 2016 року міська влада запровадить електронний облік проїзду школярів у громадському транспорті.

«Перевізники зацікавились контролем перевезень у період до 1 червня. Так, спільно було вирішено, що на кожну дитину, за посередництвом дирекції школи, виділять певну квоту квитків для проїзду, які за зовнішнім виглядом, вочевидь, будуть відрізнятись від звичайних. Також міська влада зобов’язалася допомогти перевізникам у встановленні обладнання для електронного контролю у громадському транспорті», – йдеться в повідомленні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ