Росія припиняє військові контакти з Туреччиною
Росія вирішила повернути візи з Туреччиною

Росія скасує безвізовий режим з Туреччиною з 1 січня 2016 року. Про це заявив глава МЗС РФ Сєрґєй Лавров, передає Тасс.

«Ухвалено рішення керівництвом РФ про те, щоби призупинити безвізовий режим, який діє між Росією і Туреччиною. Це рішення набуде чинності з 1 січня», – сказав Лавров та пояснив це рішення тим, що Туреччина нібито неодноразово депортувала росіян в недружні РФ країни. «Понад 200 росіян були депортовані з Туреччини, оскільки були викриті в незаконній діяльності. Незважаючи на наявні угоди, тільки в семи з 200 випадків Росія була заздалегідь поінформована про таку депортацію», – сказав Лавров.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, федеральне агентство з туризму Російської Федерації («Ростуризм») вже заборонило туроператорам продавати путівки до Туреччини. Також Росія готова згорнути спільні бізнес-проекти і відмовитися від військового співробітництва з Туреччиною через інцидент з бомбардувальником Су-24 ВКС РФ.

Нагадаємо, 25 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, російський літак, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагував на попередження. Літак впав в сирійській провінції Латакія біля кордону з Туреччиною, де базується російська авіація.

У свою чергу, російський президент Путін оригінально відреагував на знищення російського військового літака у повітряному просторі Туреччини. Зокрема, на зустрічі з йорданським королем Абдаллою II хазяїн Кремля назвав за це Туреччину «пособником терористів».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ