Ляшко
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка оголосила про вихід зі складу коаліції 1 вересня 2015 року

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив з парламентської трибуни, що його фракція готова брати участь у формуванні нової коаліції у Верховній Раді України, пише Українська правда.

«Ми готові брати участь у формуванні нової коаліції, у формуванні нового уряду, який здатен вивести країну із кризи. Ось моя рука всім, хто дбає про країну», – заявив Ляшко.

За його словами, в Україні виникла політична криза, парламент стає недієздатним через вихід Батьківщини з коаліції та ймовірний вихід «Самопомічі».

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Радикальна партія Олега Ляшка може повернутись до коаліції. Він зауважив, що  уряд необхідно доформувати. З його слів важливо, щоб політичні партнери вже зараз дали чіткий перелік прізвищ тих людей, які прийдуть до Кабінету міністрів з тим, щоб далі продовжувати реформи.

27 листопада 2014 року п’ять створених фракцій у Верховній Раді України VII скликання ухвалили рішення про створення парламентської коаліції. До парламентської більшості увійшли фракції «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», Об’єднання «Самопоміч», «Радикальної партії Олега Ляшка» та «Батьківщини».

Зазначимо, фракція Радикальної партії оголосила про вихід зі складу коаліції 1 вересня 2015 року. 17 лютого парламентську коаліцію покинула фракція ВО «Батьківщина».

Читайте: За своє повернення Ляшко хоче відставки Шокіна й Гонтарєвої

БЕЗ КОМЕНТАРІВ