578712_20160523130003
Зловмисник перевозив наркотики в рейсовому автобусі, заховавши їх серед особистих речей

На блокпосту біля Краматорська Донецької області правоохоронці затримали наркоторговця, який віз контрабандою з Росії наркотичні засоби. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

«Наркоділка, який намагався контрабандою переправити з Росії медичні препарати з вмістом трамадолу, прегабаліну та психотропів затримала Служба безпеки України спільно з поліцією на блокпосту в околицях Краматорська», – йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, зловмисник перевозив наркотики в рейсовому автобусі, заховавши їх серед особистих речей.

Поліція порушила кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України.

Раніше ЗМІ писали, що ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький організував наркотрафік з Афганістану. Зокрема, за даними журналістів, через Україну проходить так званий «Шовковий шлях», яким героїн з Афганістану через Таджикистан, Узбекистан, Казахстан і Росію надходить до Європи.

Через те, що кордон між Україною таі Росією на значній частині майже не контролюється, а силовикам на блокпостах на лінії зіткнення зараз не до боротьби з наркотиками, їхній трафік значно спростився.

У свою чергу, прихильники вбитого бойовика Алєксандра Бєднова («Бетмена») прямо звинувачували ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького в тому, що він прибрав «Бетмена» через те, що його батальйон заважав займатися наркобізнесом. Вони також заявили, що наркотрафік проходить зараз через прикордонне селище Пархоменко в Краснодарському районі Луганської області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ