пенсіонери
Кабмін хоче скасувати оподаткування пенсій із 1 травня

Новообраний прем’єр Володимир Гройсман вирішив подбати про підвищення соціального забезпечення українців. За його словами, уряд планує внести до Верховної Ради два законопроекти – про скасування оподаткування пенсій та підвищення соцстандартів, пише Українська правда.

Скасування оподаткування пенсій можуть запровадити з 1 травня.

«Наша з вами спільна ініціатива, узгоджена з депутатським корпусом про те, щоби ми з 1 травня скасували оподаткування пенсій. Вважаю, що це буде абсолютно соціально правильним кроком», – сказав він.

Також Гройсман заявив, що підвищення соцстандартів, заплановане на 1 грудня відбудеться у розмірі не 6%, а 10%.

«Ми розрахували наші можливості і бачимо, що можемо запровадити підвищення соціальних стандартів для українців з 1 грудня не на 6%, як це було заплановано, а на 10%», – заявив він.

Із зростанням економіки, за його словами, підвищення соцстандартів відбуватиметься знову.

«Тому я сьогодні хотів би взяти на себе зобов’язання, що ми до початку опалювального сезону опрацюємо додаткові компенсатори відповідно до можливостей національної економіки і запропонуємо їх українському суспільству», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, перед тим, як залишити посаду спікера парламенту Володимир Гройсман зробив останній «подарунок» нардепам. Своїм розпорядження він підняв зарплату народним обранцям майже втричі.

Нагадаємо, 14 квітня Верховна Рада призначила Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України і дала згоду на відставку Кабміну Арсенія Яценюка.

Також парламент затвердив склад нового Кабінету міністрів, узгоджений на зборах коаліції, і представлений новопризначеним прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ