Мартін Сайдік
За словами Сайдіка, наступний раунд переговорів Тристоронньої контактної групи пройде в Мінську 18 травня

За ініціативи України Тристороння контактна група в Мінську домовилася про припинення вогню на Донбасі з 0.00 30 квітня. Про це повідомив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, передає БЕЛТА.

«Підтримку отримала ідея цілковитого припинення вогню, особливо у зв’язку з Великоднем і травневими святами», – сказав він.

Сайдік озвучив заяву контактної групи з цієї нагоди.

«Домовились, що відповідні розпорядження про цілковите дотримання режиму припинення вогню доведуть до всіх відповідальних осіб на місцях. Також підтверджено, що будуть здійснені необхідні кроки для гарантування безпеки спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ», – йдеться в заяві.

Тристороння контактна група відслідковуватиме дотримання цього рішення і готова до негайних взаємних консультацій в разі його недотримання.

«У зв’язку з вищезаявленим Тристороння контактна група звертається до спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, щоби вона вказувала у своїх звітах відповідальних за конкретні порушення режиму припинення вогню, якщо такі випадки матимуть місце», – зазначають в заяві.

Наступний раунд переговорів Тристоронньої контактної групи з питань Україніи відбудеться в Мінську 18 травня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ