4 вересня будівлю «Інтера» у Києві пікетували, а згодом підпалили. Кілька працівників телекомпанії зазнали поранень
4 вересня будівлю «Інтера» пікетували, а згодом підпалили. Кілька працівників телекомпанії зазнали поранень

Телеканал «Інтер» оприлюднив відеоролик, змонтований із записів камер спостереження у приміщенні телеканалу в день пожежі 4 вересня. Ролик опубліковано на YouTube-каналі «Подробиць».

На записі видно, як група осіб у білих касках та медичних масках забігає в офіс і розпилює порошок із вогнегасника, внаслідок чого зображення з відеокамер стає нечітким. Водночас, на записі не зафіксовано момент підпалу студії, але видно, як спалахує вогонь на посту охорони у вестибюлі приміщення.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив в ефірі програми «Лівий берег», що відеоматеріали у справі пожежі в приміщенні телеканалу «Інтер» пошкоджені.

«Коли вночі вилучили сервери, на яких записувалися події всередині телеканалу, то виявилося, що вони залиті водою», – сказав Аваков.

Також міністр повідомив, що канал також не видавав на вимогу МВС записи з камер спостереження.

Нагадаємо, ввечері 4 вересня будівлю «Інтера» у Києві пікетували, а згодом підпалили. Кілька працівників телекомпанії зазнали поранень.

5 вересня біля будівлі телеканалу «Інтер» на вул. Дмитрівській у Києві активісти розгорнули перші намети й заявили про намір облаштувати блокпост. 

Тим часом Президент України Петро Порошенко доручив Генеральному прокурору Юрію Луценку взяти розслідування подій, що відбулися на телеканалі, під особистий контроль.

Глава держави підкреслив, що силові відомства не повинні допустити ескалації насильства, а дії того чи іншого засобу масової інформації повинні оцінюватися в рамках закону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ