111-1
Додаток допоможе оптимізувати витрати на комунальні послуги

Стартап із міста Дніпро Plugmee випустив мобільний додаток для розрахунку витрат на комунальні послуги. Згодом з’явиться платформа для управління всім будинком, пише AIN.UA.

Мобільний калькулятор Plugmee дозволяє зрозуміти, скільки електроенергії споживає той чи той пристрій у будинку, і спрогнозувати щомісячні витрати на електрику за новими тарифами на комунальні послуги. Додаток поки що доступний тільки для платформи Android.

Калькулятор є однією з функцій платформи для управління будинком, над якою працює команда. Це контролер Plugmee і набір бездротових датчиків, які аналізують і контролюють усі прилади в будинку.

«Основне рішення – hardware-контролер і систему розумних датчиків – ми плануємо запустити ближче до кінця осені. Але вже зараз можна встановити додаток і почати оптимізувати свої витрати на комунальні послуги», – пояснив CEO Plugmee Денис Білозір.

Додаток працює так: користувач, який не має системи розумних датчиків Plugmee, заходить в демо-акаунт і отримує доступ до загальної панелі квартири, показники якої в цьому режимі будуть встановлені за замовчуванням. Вибравши функцію «калькулятор» на бічній панелі програми, він може додати всі побутові прилади, якими користується в квартирі, а також встановити середній час використання кожного пристрою.

Після цього програма автоматично підрахує кількість витраченої кожним приладом електроенергії, та, ґрунтуючись на актуальній інформації про тарифи на комунальні послуги, розраховує щомісячну суму, яку доведеться заплатити користувачеві. Plugmee також підкаже, який з приладів споживає найбільше електрики, щоби користувач міг оптимізувати його роботу в майбутньому.

«У зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, багато українців в момент, коли вони отримають нові рахунки, імовірно, здивуються. Наш додаток допоможе відповісти на запитання, яким чином виникла така сума. Розуміння того, як формується рахунок за щомісячне користування електроенергією, дозволить вам оптимізувати власні витрати і почати економити», – наголошує фахівець.

Після релізу основної платформи з апаратною частиною користувачі зможуть повністю контролювати свій будинок через датчики, отримувати повідомлення, якщо щось пішло не так, і «спілкуватися» з будинком.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ