Олександр РужанськийКраматорський районний суд 18 березня відпустив Олександра Ружанського під домашній арешт. Військовослужбовця арештували в грудні 2015 року за звинуваченням у хуліганстві, однак сам він пов’язує арешт із оприлюдненням фактів корупції головного військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Про зміну запобіжного заходу повідомила адвокат колишнього військового Тетяна Іванова: «Вчора боролися за Олександра Ружанського великою злагодженою командою. Сьогодні Олександр випущений під домашній арешт… Боротьбу за Олександра продовжуємо».

Арешт Ружанського Комітет визволення політв’язнів визнав політично вмотивованим і навіть надав суду відповідну довідку. З клопотаннями про взяття його на поруки виступили нардепи Дмитро Ярош, Тетяна Чорновіл, Єгор Соболєв. Утім, суд обрав у якості запобіжного заходу домашній арешт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національне антикорупційне бюро взялося за головного військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. Борці з корупцією воліють з’ясувати, яким чином він придбав дорогу нерухомість під час роботи у відомстві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ