283935
Від початку 2016 року 42 росіянина загинули на території окупованих територій Донбасу

Росія втратила сотні своїх солдатів і громадян у боях з українськими силами антитерористичної операції на Донбасі від початку 2015 року і до вересня. Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

«Від початку 2016 року 42 росіянина загинули на території окупованих Донецької та Луганської областей. ГУР МО має документи, що підтверджують загибель або поранення громадян Росії на території України», – сказав представник ГУР Міністерства оборони України Вадим Скибицький.

Він поінформував, що за період січень-вересень 2015 року на сході України з військовослужбовців І і ІІ армійських корпусів ЗС РФ загинуло 627 осіб, поранено 2 тис. 155 осіб.

«Зазначу, що значних втрат військо РФ зазнало після підписання Мінських домовленостей і продовження агресії російських окупаційних військ на території нашої держави», – заявив він.

Зазначимо, псковський депутат Лев Шлосберг, який складає список загиблих в Україні російських військових, каже, що Кремль видав таємний наказ заперечувати загибель російських солдат на Донбасі. Однак, згідно з даними української розвідки, кількість знищених російських окупантів обчислюється тисячами. Наприклад, лише під час штурму Донецького аеропорту в 2014 році загинули близько 300 російських солдатів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, РФ облаштовує цвинтарі у прикордонній смузі з територією України. Тут ховають російських військових, яких, за офіційною версією Кремля, ніколи не було на території Донбасу, охопленого війною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ