Микола Коханівський на суді
Микола Коханівський на суді

Командир добровольчого батальйону ОУН Микола Коханівський дістав нічний домашній арешт за каміння, кинуте в офіс олігарха Ріната Ахметова. 26 лютого Шевченківський суд Києва обрав для націоналіста запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Про це з зали суду повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент.

Прокуратура клопотала про цілодобовий домашній арешт, натомість адвокати наполягали, що запобіжний захід взагалі обирати не потрібно. Поручитися за комбата прийшли екс-генеральний прокурор Віктор Шишкін, совєцький політв’язень Степан Хмара, народні депутати Ігор Мосійчук та Ігор Луценко. Втім, суд обмежив свободу пересування підозрювану в нічний період доби – з 20 до 6 ранку, зобов’язавши носити електронний засіб контролю.

«Ми не можемо терпіти присутність російських банків, власне, бізнесу країни-агресора в нашій країні, тим більше є постанова уряду про визнання Росії агресором. Ми прийшли вказати на ту велику неправду. Розпалювачі війни – московські окупанти – не мають права мати місце в нашій українській державі. Так, я перший кинув цеглину в цей офіс «СКМ» і пишаюся цим, я перший кинув цеглу в офіс московського окупаційного «Альфа-Банку», і я перший кинув цеглину в офіс «Сбербанку Росії». Ні про що не шкодую», – заявив під час суду Микола Коханівський.

Нагадаємо, що 20 лютого російські банки та «СКМ» офіс олігарха Ріната Ахметова закидали камінням.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ