vantazh-200
Йдеться лише про ті вантажівки, що їх помітила ОБСЄ

За два з половиною роки війни з території окупованого Донбасу офіційно виїхали понад 20 машин, позначених написом «вантаж 200», які вивозили зі сходу України загиблих росіян.  Про це заявив представник США при ОБСЄ, посол Даніель Байєр, передає Укрінформ.

«27 жовтня Спостережна місія ОБСЄ в Гуковому і Донецьку зафіксувала, як ще один автомобіль для перевезення загиблих, позначений кодом «200» (для втрат російських військових), перетинав кордон між Росією і територію, що її утримують сепаратисти. І це лише останній з понад двадцяти таких транспортних засобів, зафіксованих за два з половиною роки – лише з тих, що були помічені», – заявив представник США.

У зв’язку з цим він нагадав, що Кремль продовжує заперечувати власну безпосередню участь у конфлікті на сході України: «Попри те, що Росія у себе вдома визначає злочином дискусії про свої військові втрати в Україні, це не скасовує того факту, що сини Росії й надалі гинуть в конфлікті, в якому їхній уряд продовжує заперечувати втрати та свою центральну роль».

Байєр також закликав РФ «припинити насильство та повною мірою виконувати домовленість про відведення військ».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ