Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

Будівництво оборонної споруди на кордоні України і Росії досі ведеться виключно коштом приватної ініціативи. Про це Holos.fm повідомили на харківському «Заводі імені Фрунзе». Саме це підприємство, що виготовило, відповідно до держзамовлення більше 4 км огорожі для проекту, вирішило виділити власні кошти на стартові роботи з її встановлення.

«Прикордонники поки не отримали цільових грошей на проведення робіт, і з початку року вирішують, встановлювати паркан чи ні, коли і за які кошти. Тому в якийсь момент ми вирішили виділити кошти на стартові роботи, прикордонники зі свого боку залучили волонтерів», – повідомив голова правління ПАТ «Завод імені Фрунзе» Олександр Василенко.

На сьогодні вже встановлено більше 360 м огорожі та підготовлено до установки ще 100 м.

«Процес потроху пішов, але ці темпи, звичайно, ніяк не відповідають завданням обороноздатності країни. Без державного фінансування підняти такий проект неможливо», – додав Василенко.

«Завод імені Фрунзе» розпочав участь в урядовому проекті «Стіна», виготовивши для нього першу партію систем огородження – 4,3 км парканів, замовником яких виступила прикордонна служба у Харківській області. Вартість контракту склала 1,7 млн. грн. Варто зазначити, що кілометри паркану були готові ще у лютому, але з того часу на встановлення паркану з Держбюджету жодної копійки не надійшло.

Нагадаємо, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, 22 травня цього року, в ході інспектування міжнародного пункту пропуску «Сеньківка» (Чернігівська обл.), де сходяться російський, український і білоруський кордон, відзвітував про кількість затрачених коштів на проект «Стіна».

Інформаційний Акцент

 • Передериматнятіохор Перший

  Парадокс!”Всі сувржаться на відсутність ббабла,але ніхто чомусь не скаржиться на відсутніть розуиу.

 • Олександр

  Позор забор из проволоки поставить не могут, Россия мост в Крым построит быстрей.

  • Передериматнятіохор Перший

   Парадокс!Всі скаржаться на вдсутність грошей,але чомусь ніхто не скаржиться на відсутніть розуму.