Садовий
Садовий роздавав квартири працівникам органів прокуратури, СБУ, МВС

Правоохоронці протягом 10 років покривають бездіяльність мера Львова Андрія Садового. Своєю чергою, Львівська міськрада в особі як депутатського корпусу, так і виконавчого комітету постійно «стимулює» і «підгодовує» їх квартирами, машинами, ремонтами, оргтехнікою тощо. Журналісти видання ІА ZIK провели розслідування та оприлюднили факти, що підтверджують ці корупційні факти.

З’ясувалося, що працівники органів прокуратури, СБУ, МВС отримували службові квартири для подальшої приватизації за мовчазної згоди свого керівництва та Львівської міськради.

Зокрема:

– 44 працівники прокуратури Львівської області отримали службове житло – 34 з них в подальшому вилучили його з числа службових, тобто приватизували;

– 61 працівник УМВСУ у Львівській області отримали, вилучили – 19;

– 17 працівників Управління СБУ у Львівській області отримали і вилучили 8.

Згідно з Актом ревізії фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Львівської міської ради за період 2010-12 років, складений Державною фінансовою інспекцією у Львівській області та наданий на вимогу ІА ZIK, виявилось, що ЛМР надавала правоохоронцям чимало інших послуг.

В Акті йдеться, що станом на 01.12.2012 року на балансі ЛМР перебувають 62 транспортних засоби. 38 з них, відповідно до рішення виконкому від 09.11.2007 року, передані у безоплатне користування терміном на 10 років Львівському міському управлінню ГУ МВС України у Львівській області.

Також рішенням виконкому від 28.11.2008 року на таких же умовах передані два автобуси марки «Богдан А09212» військовій частині 4114 Внутрішніх військ МВС України.

Ще 5 автомобілів марки Mitsubishi Lanser 1/6 comfort передані ДАІ ГУ МВС України у Львівській області рішенням виконкому від 13.03.2009 року.

Разом МВС отримало від ЛМР 45 одиниць транспортних засобів.

30.03.2009 року міськрада подарувала на 10 років один автомобі ль марки Volksvagen Caravella Управлінню СБУ у Львівській обл.

sk_2Не обійшли своєю увагою щедрі чиновники і податківців. У 2012 році сесія передбачила видатки на виконання програми поліпшення сервісу платників податків у сумі 200 тис. грн. За ці кошти закупили та передали у безоплатне користування ДПС терміном на 20 років персональні комп’ютери, візуальні панелі великої діагоналі та комунікаційне обладнання.

Згодом податківці знову звернулись до ЛМР по допомогу в облаштуванні Центру обслуговування платників податків комп’ютерами, LED панелями та комунікаційним обладнанням. І знову їх потреби були задоволені на тих же умовах і на суму 166 665 грн.

Разом податківці отримали від ЛМР допомоги на суму понад 366 тис. грн.

sk_3Та найщедрішими працівники Ратуші виявились для прокуратури. Вони станом на 2012 рік вклали у ремонт будинку на вул. Богомольця, 9, у якому працює прокуратура Львова, майже 1 мільйон грн. Йдеться про ремонт даху, фасаду та заміну вікон.

sk_4

БЕЗ КОМЕНТАРІВ