Відтепер споживачі мають платити на рахунок «Київводоканалу» у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк»
Відтепер споживачі мають платити на рахунок «Київводоканалу» у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк»

ПАТ «АК «Київводоканал» перейшов на обслуговування до «Міжнародного інвестиційного банку». Цікаво, що це сталося за день до визнання банку «Хрещатик» неплатоспроможним, пишуть Наші гроші.

«Київводоканал» повідомив про зміну реквізитів для сплати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення на своєму сайті 4 квітня.  Тож, відтепер споживачі мають платити на рахунок у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк».

До цього «Київводоканал» приймав кошти на рахунок у банку «Хрещатик».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 квітня банк «Хрещатик» встановив обмеження на видачу готівки до 2,6 тис. грн. на добу через банкомат. Це, як пояснили, було пов`язане з «тимчасовою технічною проблемою». Також банк продовжив запроваджені раніше обмеження на безготівкові перекази.

5 квітня НБУ визнав банк «Хрещатик» неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію.

Як відомо, «Міжнародний інвестиційний банк» офіційно належить президенту України Петру Порошенку (60%) і замголові парламентської фракції «БПП» Ігорю Кононенку (15%). Серед міноритарних акціонерів є діти директора Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна, який займається проблемами банків, що ліквідують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ