1433848106-2900
Планується, що реалізація проекту буде завершена до кінця 2018 року

Державна прикордонна служба розповіла, що будівництво «Стіни» виконане всього на 12%. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає УНІАН.

Державна прикордонна служба й надалі працює над реалізацією проекту з інженерно-технічного облаштування українсько-російської ділянки кордону в районах, які прилеглі до зони АТО.

«Наразі в межах виділеного фінансування облаштовано близько 12% українсько-російського кордону від загального обсягу необхідних робіт. У Харківській області – це 47%, у Чернігівській – 46%», – повідомив Слободян.

Загалом на реалізацію цього проекту було виділено 4 мільярди гривень. «Стіна» передбачає облаштування траншей, ровів, парканів, а також спеціальних об’єктів на кордоні з Росією.

Прикордонники планують завершити реалізацію «Стіни» до кінця 2018 року.

Проект «Європейський вал» – одностороння ініціатива українського керівництва з облаштування кордону з Росією. Спочатку проект називався «Стіна». Загальний обсяг коштів, передбачений на його реалізацію, складає чотири мільярди гривень.

Екс-глава уряду Арсеній Яценюк презентував проект на засіданні уряду 12 червня 2014 року. Передбачалося у 6-місячний термін облаштувати оборонні споруди, системи спостереження, рокади на всій довжині кордону включно з морською частиною та демаркаційною лінією на межі Кримської автономії.

Читайте: На будівництві «Стіни» Яценюка вкрали 1,5 млн. гривень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ